Infolinia Kameleon: 801 511 512         

Kameleon rolety
żaluzje drewniane Łódź

Czym charakteryzują się żaluzje drewniane?

Żaluzje drewniane są popularną osłoną okienną, gdyż w elegancki sposób podkreślają charakter wnętrza, są doskonałym uzupełnieniem aranżacji mieszkania, a czasem bywają nawet głównym elementem dekoracyjnym. Cieszą się szczególnym zainteresowaniem klientów, którzy cenią sobie naturalne, oryginalne aranżacje. Szeroki wachlarz kolorystyczny pozwala w bardzo elastyczny sposób dopasować żaluzje do wnętrza (w zależności od preferencji mogą być spójne kolorystycznie z meblami lub podłogą, lub kontrastować z pozostałymi elementami wystroju).

Listwy żaluzji drewnianych (tzw. lamele) to prawdziwe lite drewno dostępne w szerokościach 25 mm i 50 mm. Drabinka, która podtrzymuje lamele może być sznurkowa lub taśmowa, jej kolor może być dostosowany do koloru drewna.  Żaluzje drewniane mogą być montowane do skrzydła okna, do ściany lub sufitu.

Wykorzystanie naturalnych materiałów przyczynia się do tego, że na żaluzjach mogą występować niewielkie różnice w odcieniach struktury słojów oraz delikatne wykrzywianie się listków, co jest szczególnie cenione przez klientów, lubiących naturalny, ekologiczny wygląd pomieszczenia.

żaluzje drewniane Łódź 2Gdzie stosować żaluzje drewniane?

Żaluzje drewniane przeznaczone są do osłony tradycyjnych okien w prywatnych mieszkaniach, domach, biurach czy hotelach. Mogą być także montowane na większych przeszklonych pomieszczeniach.

Dlaczego właśnie żaluzje drewniane?

 • komfort przebywania w pomieszczeniu (chronią przed promieniowaniem słonecznym),
 • oryginalny wygląd (możliwość dopasowania żaluzji do mebli, podłogi czy innych elementów wyposażenia wnętrza),
 • satysfakcja z pięknej, naturalnej aranżacji wnętrza.

 

 

 

Realizacje

 

Żaluzje drewniane Easy 25mm

 

Żaluzje drewniane Easy 25mm - kolorystyka

 

Żaluzje drewniane Easy 50mm

 

Żaluzje drewniane Easy 50mm - kolorystyka

 

 

 

Od 10 lat produkujemy, montujemy, serwisujemy: rolety, żaluzje, plisy, moskitiery. Postaw na najlepszy stosunek ceny do jakości w Łodzi i okolicach.

Kontakt

 •  
  ROLETY KAMELEON
  ul. Moniuszki 35
  95-200 Pabianice
 •  
  Infolinia: 801 511 512
  Biuro: 42 227 04 60

Mapa dojazdu