Infolinia Kameleon: 801 511 512         

Jesteśmy firmą produkcyjną, która od ponad 10 lat specjalizuje się w dostarczaniu Klientom w pełni funkcjonalnych i efektownych osłon okiennych, takich jak rolety, żaluzje, plisy, zasłony rzymskie i moskitiery. Wielokrotnie uczestniczyliśmy w łódzkich targach Interbud.

Wieloletnie doświadczenie w branży nauczyło nas, że to co oferujemy musi w pełni odpowiadać potrzebom naszych Klientów, tzn. zapewniać komfort, dawać gwarancję wysokiej jakości, ale też pięknie i estetycznie wyglądać. Nie bez znaczenia są także szeroki wybór i konkurencyjne ceny.

Doskonale to rozumiemy, gdyż nie jest sztuką wyprodukować i sprzedać swoje produkty, sztuką jest sprawić, by każdy Klient miał satysfakcję z dokonanego u nas zakupu, cieszył się wiele lat z nabytych produktów i polecał je swoim znajomym. Sprostanie temu wyzwaniu jest naszą misją i z przyjemnością to wyzwanie podejmujemy każdego dnia.

Zapraszamy serdecznie do współpracy osoby prywatne oraz firmy i instytucje.

 

 

Od 10 lat produkujemy, montujemy, serwisujemy: rolety, żaluzje, plisy, moskitiery. Postaw na najlepszy stosunek ceny do jakości w Łodzi i okolicach.

Kontakt

 •  
  ROLETY KAMELEON
  ul. Moniuszki 35
  95-200 Pabianice
 •  
  Infolinia: 801 511 512
  Biuro: 42 227 04 60

Mapa dojazdu