Infolinia Kameleon: 801 511 512         

Kameleon rolety


rolety rzymskie Łódź

Czym charakteryzują się rolety rzymskie?

Rolety rzymskie to rodzaj efektownej zasłony, która jest podnoszona do góry za pomocą linek unoszących materiał. Wykonuje się je wszywając poprzecznie, w regularnych odstępach, cienkie pręty z włókna szklanego. Przy podnoszeniu uzyskujemy efekt harmonijkowego nakładania kolejnych warstw tkaniny w różne fałdy. Rolety rzymskie można sterowane są przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego lub sznurkowego.

W zależności od rodzaju tkaniny jaką się zastosuje, roleta rzymska może pełnić rolę firanki (delikatniejsze, lżejsze materiały) lub zasłony (grubsze tkaniny). Rolety rzymskie są szczególnie polecane do okien, wokół których nie występuje duża powierzchnia ścienna i brakuje miejsca na powieszenie typowych zasłon, a zależy nam na udekorowaniu okna. Rolety rzymskie szyte są pod konkretny wymiar.

Gdzie je stosować?

Rolety rzymskie doskonale prezentują się na tradycyjnych oknach (także balkonowych). Ze względu na szeroki wybór tkanin i kolorów mogą być stosowane zarówno w stylowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Można je zamontować np. na oknach o niewielkiej powierzchni ścian, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca na powieszenie tradycyjnych zasłon.rolety rzymskie Łódź 2

Jakie dają korzyści?

 • łatwość w utrzymaniu czystości (rolety rzymskie można bez trudu zdjąć do czyszczenia),
 • elastyczność w aranżacji (szeroki wybór tkanin),
 • oryginalny wygląd (dekorują okna i nadają nastrojowy charakter wnętrzu),
 • oszczędność miejsca wokół okna, które można wykorzystać na inne ozdoby.

 

Rolety rzymskie - model I

 

Rolety rzymskie - model II

 

Rolety rzymskie - model III

 

Od 10 lat produkujemy, montujemy, serwisujemy: rolety, żaluzje, plisy, moskitiery. Postaw na najlepszy stosunek ceny do jakości w Łodzi i okolicach.

Kontakt

 •  
  ROLETY KAMELEON
  ul. Moniuszki 35
  95-200 Pabianice
 •  
  Infolinia: 801 511 512
  Biuro: 42 227 04 60

Mapa dojazdu