Infolinia Kameleon: 801 511 512         

Kameleon rolety


Czym charakteryzują się zasłony panel track?

Zasłony panel track (lub inaczej zasłony panelowe) służą do przysłonienia, podziału a także eleganckiej dekoracji pomieszczenia. Doskonale zastępują tradycyjne firany i zasłony, jak również wydzielają charakterystyczne powierzchnie (np. garderoby), są też alternatywą dla żaluzji pionowych verticale, gdyż podobnie jak one mogą zakrywać duże powierzchnie okienne.

Zasłony panelowe są montowane we wnęce okiennej, na ścianie lub na suficie. W zależności od preferencji mogą być przesuwane w sposób manualny lub za pomocą sterowania elektrycznego. Posiadają specjalny system szyn (2-5 torów), które umożliwiają dowolne ustawienie paneli (z jednej lub z dwóch stron, symetrycznie lub niesymetrycznie). Zasłona może być zsuwana na jedną stronę lub rozsuwana jak kurtyna. Można ją wyposażyć w dowolną tkaninę, od której zależeć będzie natężenie przepuszczanego światła. Zasłony panel track nazywane są także zasłonami japońskimi, gdyż przypominają ruchome ścianki działowe w domach japońskich, wprowadzają tym samym dalekowschodni klimat wystroju mieszkania.

Gdzie je stosować?

Zasłony panelowe są montowane w pomieszczeniach mieszkalnych, a także w budynkach komercyjnych (duże sale konferencyjne, salony kosmetyczne, gabinety zabiegowe i inne).

Doskonale sprawdzają się także do przesłaniania dużych przeszklonych powierzchni.

Jakie dają korzyści?

 • komfort w korzystaniu z pomieszczeń (podział pomieszczenia w zależności od jego przeznaczenia),
 • wygoda w regulowaniu natężenia światła słonecznego,
 • satysfakcja z oryginalnie zaaranżowanego wnętrza,
 • elastyczność (gdyż panele w zasłonie można po jakimś czasie użytkowania zmienić, dopasowując do bieżącej aranżacji wnętrza).

ROLETY PANEL TRACK - Galeria

 

Od 10 lat produkujemy, montujemy, serwisujemy: rolety, żaluzje, plisy, moskitiery. Postaw na najlepszy stosunek ceny do jakości w Łodzi i okolicach.

Kontakt

 •  
  ROLETY KAMELEON
  ul. Moniuszki 35
  95-200 Pabianice
 •  
  Infolinia: 801 511 512
  Biuro: 42 227 04 60

Mapa dojazdu