Infolinia Kameleon: 801 511 512         

Kameleon rolety

Klasyczne zasłonki i firanki to rozwiązanie nie dla Ciebie? Wybierz plisy - nowoczesne dekoracje okien, dzięki którym wnętrze nabierze osobliwego charakteru, a Ty zyskasz rozmaite możliwości naświetlania/przysłaniania Twojego okna od góry bądź dołu.

Oryginalne i funkcjonalne

Plisy to świetnie rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Stanowią nie tylko element praktyczny, ale i ozdobny. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, z łatwością wpiszą się w każdą aranżację. Stonowane kolory nadadzą minimalistycznego charakteru, a jaskrawe barwy ożywią pomieszczenie.

Plisy okienne gwarantują jeszcze większy komfort przebywania w pomieszczeniu, ponieważ doskonale chronią przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Zapewniają przy tym pełną prywatność, zabezpieczając przed spojrzeniami sąsiadów czy przechodniów. Gwarantują także wygodę użytkowania, pozwalając na swobodne regulowanie światła słonecznego i temperatury. Ponadto zapewniają łatwy demontaż i montaż, dzięki czemu mycie okien nie będzie stanowić żadnego problemu.

plisy Łódź 2

Plisy okienne – skrojone na miarę

Oferowane przez nas plisy okienne dostępne są w nawet najbardziej niestandardowych rozmiarach. Zajmujemy się ich przygotowywaniem na wymiar, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować je do każdego okna.

Sprawnie i profesjonalnie

Nikt nie lubi czekać długo na realizację zamówienia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by plisy okienne docierały do naszych klientów w jak najkrótszym czasie. Wywiązujemy się z wcześniej ustalonych terminów, dzięki czemu nie musisz martwić się o jakiekolwiek opóźnienia.

Poznaj naszą plis i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Poniżej nasze plisy.

Realizacje - plisy

Realizacje znajdziecie Państwo na samym dole tego artykułu, poniżej prezentowanych modeli i wzorów.

 

 

 

 

Plisy - Plisy Cosimo

  

Plisy Cosimo - kolor

 

Plisy Cosimo - profile

 

Plisy Cosimo One

 

Plisy Cosimo One - kolor

 

Plisy Cosimo One (SL)

 

Plisy Cosimo One (SL) - kolor

 

Plisy Ultima

 

Plisy Ultima - kolor

 

REALIZACJE

 

Plisy - realizacje

 

Plisy dachowe

 

 

Od 10 lat produkujemy, montujemy, serwisujemy: rolety, żaluzje, plisy, moskitiery. Postaw na najlepszy stosunek ceny do jakości w Łodzi i okolicach.

Kontakt

 •  
  ROLETY KAMELEON
  ul. Moniuszki 35
  95-200 Pabianice
 •  
  Infolinia: 801 511 512
  Biuro: 42 227 04 60

Mapa dojazdu