Infolinia Kameleon: 801 511 512         

Kameleon rolety

Żaluzje znów wracają do łask, jednak w zupełnie nowej odsłonie. Nie tylko chronią przed słońcem i spojrzeniami sąsiadów, ale odgrywają kwestię estetyczną. Doskonale podkreślają aranżację wnętrza, pełniąc funkcję dekoracyjną. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, pozwolą na dopasowanie do każdego pomieszczenia. W naszej ofercie znajdują się tradycyjne żaluzje poziome – idealne do mieszkań, jak i żaluzje pionowe – doskonałe rozwiązanie dla instytucji i firm.

żaluzje Łódź 2

Nowoczesne żaluzje na wymiar

Proponujemy żaluzje na wymiar – idealnie dopasowane do rozmiarów konkretnego okna. Jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb i wymagań każdego klienta, tworząc nawet najbardziej niestandardowe rozwiązania.

Wysoka jakość i profesjonalizm

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tylko wysokiej jakości żaluzje są w stanie spełnić oczekiwania klientów. Dlatego tylko takie produkty znajdują się w naszej ofercie. Przywiązujemy wagę do każdego, najdrobniejszego nawet elementu, by nie zawieść zdobytego zaufania.

żaluzje Łódź 3

Sprawnie i terminowo

Każdy klient jest dla nas priorytetem. Dlatego nikomu nie każemy długo czekać na realizację zamówienia. Wszystkie zlecenia na żaluzje wykonujemy w krótkim czasie, dotrzymując ustalonych wcześniej terminów. Do realizacji zamówienia zabieramy się od razu po jego akceptacji. Nie mamy opóźnień, nie zwlekamy z przesyłką.

Oferujemy żaluzje drewniane, aluminiowe i PCV.

Żaluzje - nasza oferta

Wybierz poniżej żaluzje, które Cię interesują (kliknij poniżej):

 

Od 10 lat produkujemy, montujemy, serwisujemy: rolety, żaluzje, plisy, moskitiery. Postaw na najlepszy stosunek ceny do jakości w Łodzi i okolicach.

Kontakt

 •  
  ROLETY KAMELEON
  ul. Moniuszki 35
  95-200 Pabianice
 •  
  Infolinia: 801 511 512
  Biuro: 42 227 04 60

Mapa dojazdu