Infolinia Kameleon: 801 511 512         

Kameleon rolety


Czym charakteryzują się verticale?

Verticale inaczej znane tez jako żaluzje pionowe to bardzo popularna forma osłony okna, stanowiąca alternatywę dla zasłon. Składają się z dwóch bazowych elementów, tzn. z szyny z mechanizmem sterującym oraz pionowo wiszących pasków. Zamykanie i otwieranie żaluzji (czyli obrót pasków wokół własnej osi) odbywa się za pomocą łańcuszka (sterowanie ręczne) lub elektrycznie.

Pasy są wykonywane z tkaniny lub PCV, montuje się je do aluminiowej szyny, a tę umieszcza na ścianie lub suficie. Na dole pasów znajdują się specjalne obciążniki i są one połączone łańcuszkiem.
Alternatywą dla żaluzji pionowych mogą być zasłony panel track (panelowe), także dostępne w naszej ofercie.

Gdzie je stosować?

Verticale poleca się szczególnie do wielkogabarytowych okien oraz przeszkolonych pomieszczeń. Bogata kolorystyka, materiały z atestami higienicznymi oraz na niepalność powodują, że żaluzje pionowe są często wykorzystywane w pomieszczeniach biurowych i hotelach. Doskonale się także sprawdzają jako przegroda pomieszczeń.

Jakie dają korzyści?

 • komfort (poprzez możliwość regulowania dopływu światła słonecznego),
 • wygoda w użytkowaniu (możliwość wymiany pasów bez konieczności demontażu szyny sterującej),
 • oszczędność czasu (łatwy i szybki montaż).

 

Verticale - Galeria

 

Verticale - realizacje

 

Od 10 lat produkujemy, montujemy, serwisujemy: rolety, żaluzje, plisy, moskitiery. Postaw na najlepszy stosunek ceny do jakości w Łodzi i okolicach.

Kontakt

 •  
  ROLETY KAMELEON
  ul. Moniuszki 35
  95-200 Pabianice
 •  
  Infolinia: 801 511 512
  Biuro: 42 227 04 60

Mapa dojazdu