Infolinia Kameleon: 801 511 512         

Kameleon rolety

Moskitiery okienne i drzwiowe

W sezonie wiosenno-letnim zamykasz okna jak najczęściej, ponieważ w ten sposób chcesz uchronić się przed insektami? Odkryj potencjał, jaki posiadają moskitiery. To świetne i praktyczne rozwiązanie do każdego domu.

Otwórz drzwi i okna na oścież bez obaw o insekty

Moskitiery to idealna propozycja dla osób, które chcą do swojego domu wpuścić powiew świeżego powietrza bez natrętnych „wizyt” owadów. Skutecznie chronią przed insektami, blokując im dostęp do wnętrza. Stanowią niewidzialną barierę, zabezpieczając domowników przed uciążliwością owadów. Jednocześnie zapewniają skuteczną ochronę przed alergiami wywoływanymi przez insekty i przenoszone przez nich pyłki.

Moskitiery „szyte na miarę”

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że okna i drzwi mogą mieć różne wymiary. Dlatego nie sprzedajemy standardowych produktów, lecz wszystkie dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie moskitiery dostosowujemy pod konkretny wymiar, by idealnie pasowały do drzwi i okien.

Szybko, tanio, profesjonalnie

Nasza oferta obejmuje wyłącznie wysokiej jakości moskitiery. Przykładamy wagę do najmniejszego nawet detalu, dzięki czemu są one wytrzymałe na wiele lat. Jednocześnie gwarantujemy sprawną i terminową realizację zamówień. Dzięki temu nie musisz czekać tygodniami na wysyłkę, a otrzymujesz gotowy produkt tak szybko, jak jest to możliwe. A to wszystko w bardzo konkurencyjnych cenach.

W naszej ofercie posiadamy moskitiery okienne i moskitiery drzwiowe.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i kontakt telefoniczny w celu dokonania pomiarów i wyceny.

 

 MOSKITIERY OKIENNE

Czym charakteryzują się moskitiery okienne?

Moskitiery okienne to dodatkowy element wyposażenia okna, który w znacznym stopniu podnosi komfort, zabezpieczając przed przedostawaniem się owadów, pyłków roślinnych czy nawet kurzu do środka budynku mieszkalnego. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie warunków atmosferycznych, gwarantujących wieloletnie użytkowanie.

Moskitiery montowane w oknach to aluminiowe ramki z siatką z włókna szklanego o przepustowości 1,2 mm x 1,2 mm. Montuje się je w bardzo prosty i bezinwazyjny sposób na obrotowych haczykach (zarówno na oknach PCV, jak i drewnianych).
Ich lekka konstrukcja nie obciąża w żaden sposób stolarki okiennej, dodatkowo moskitiery nie ograniczają cyrkulacji powietrza, ani widoczności. W naszej ofercie posiadamy następujące kolory siatek: białe, szare, brązowe, jak również okleiny drewnopodobne (orzech, mahoń, złoty dąb).

Gdzie je stosować?

Moskitiery okienne sprawdzają się w oknach budynków mieszkalnych, a szczególnie pomieszczeń typu sypialnie czy kuchnie, a także budynków komercyjnych, np. o przeznaczeniu gastronomicznym. Warto je także zamontować w oknach domków działkowych lub letniskowych, gdzie jesteśmy szczególnie narażeni na obecność dokuczliwych owadów.

Jakie dają korzyści?

 • bezpieczeństwo przebywania w pomieszczeniu (ochrona przed owadami, pyłkami roślinnymi czy kurzem),
 • komfortowy i zdrowy wypoczynek (możliwość spokojnego snu przy otwartym oknie),
 • wygoda w użytkowaniu (łatwy montaż i demontaż),
 • oszczędność czasu (lepsze utrzymanie czystości wewnątrz pomieszczenia).

 

Moskitiery Ramkowe Standard

Moskitiery Ramkowe Mol

Moskitiery Ramkowe Velia

 

Realizacje

 

MOSKITIERY DRZWIOWE

Czym charakteryzują się moskitiery drzwiowe?

Moskitiery drzwiowe pełnią podobną funkcję jak moskitiery okienne. Stanowią one dodatkowe wyposażenie drzwi, które bardzo dobrze zabezpiecza przed przedostawaniem się owadów, gryzoni, pyłków i innych nieczystości do wnętrza pomieszczenia. Są one montowane do ramy okiennej przy użyciu zawiasów obrotowych. Posiadają system zamykający (z wykorzystaniem magnesów), dzięki czemu można swobodnie korzystać z drzwi. Jeśli przez nieuwagę nie domkniemy moskitiery, to ochrona wciąż jest zapewniona, dlatego że moskitiera domyka się automatycznie.

Konstrukcja moskitiery jest lekka, dodatkowo występuje swobodny przepływ powietrza, a widoczność przez okno balkonowe nie jest ograniczona, dlatego że moskitiera jest niemal niewidoczna. Budowa i grubość aluminiowego profilu drzwiowego z poprzeczką gwarantuje stabilność i długotrwałość użytkowania. W naszej ofercie posiadamy następujące kolory profili: białe, brązowe i złoty dąb.

Gdzie je stosować?

Moskitiery drzwiowe przeznaczone są do montażu się na drzwiach balkonowych, tarasowych a także drzwiach wejściowych do budynku. Bardzo często są także montowane na drzwiach domków działkowych i letniskowych, gdzie obecność dokuczliwych owadów jest szczególnie dotkliwa.

Jakie dają korzyści?

 • większe bezpieczeństwo (ochrona przed owadami, pyłkami roślinnymi czy kurzem),
 • zdrowy wypoczynek (możliwość snu przy otwartym oknie balkonowym lub tarasowym),
 • wygodne użytkowanie (łatwy montaż i demontaż, łatwe otwieranie i zamykanie moskitiery),
 • oszczędność czasu (bardziej efektywne utrzymanie czystości wewnątrz pomieszczenia).

 

Moskitiery Ramkowe Otwierane

Moskitiery Ramkowe Przesuwane

Moskitiery Ramkowe Mol

Moskitiery Ramkowe Velia

Moskitiery Ramkowe Zig-Zag

Realizacje

 

Od 10 lat produkujemy, montujemy, serwisujemy: rolety, żaluzje, plisy, moskitiery. Postaw na najlepszy stosunek ceny do jakości w Łodzi i okolicach.

Kontakt

 •  
  ROLETY KAMELEON
  ul. Moniuszki 35
  95-200 Pabianice
 •  
  Infolinia: 801 511 512
  Biuro: 42 227 04 60

Mapa dojazdu