Infolinia Kameleon: 801 511 512         

Kameleon rolety 

Nasze usługi serwisowe

Jako producent dajemy gwarancję wysokiej jakości dlatego też oferujemy profesjonalny montaż i serwis rolet, markiz oraz moskitier, co wpływa na ich żywotność i niezawodność. Wszystkie nasze produkty dostosowujemy pod konkretny wymiar, by idealnie pasowały do drzwi i okien. Na terenie Łodzi, Pabianic i okolic dostarczymy Ci produkt i usługę zupełnie nieodpłatnie, abyś mógł cieszyć się skuteczną ochroną przed insektami w twoim domu.

Montaż, naprawa, serwis moskitier - Łódź

Moskitiery okienne - serwis i naprawa

Moskitiery montowane w oknach to aluminiowe ramki z siatką z włókna szklanego o przepustowości 1,2 mm x 1,2 mm. Montuje się je w bardzo prosty i bezinwazyjny sposób na obrotowych haczykach (zarówno na oknach PCV, jak i drewnianych), ich lekka konstrukcja nie obciąża w żaden sposób stolarki okiennej, dodatkowo moskitiery nie ograniczają cyrkulacji powietrza, ani widoczności. W naszej ofercie posiadamy następujące kolory siatek: białe, szare, brązowe, jak również okleiny drewnopodobne (orzech, mahoń, złoty dąb). Najczęstszym uszkodzeniem moskitiery jest rozerwana siatka, którą w takim przypadku wymieniamy. Zniszczeniu ulec mogą również elementy konstrukcji takie jak profile czy haczyki mocujące, które tak samo jak siatka mogą zostać wymienione na nowe.

Moskitiery drzwiowe - serwis i naprawa

Konstrukcja moskitiery drzwiowej jest lekka, dodatkowo umożliwia swobodny przepływ powietrza, a widoczność przez okno balkonowe nie jest ograniczona, dlatego że moskitiera jest niemal niewidoczna. Budowa i grubość aluminiowego profilu drzwiowego z poprzeczką gwarantuje stabilność i długotrwałość użytkowania. W naszej ofercie posiadamy następujące kolory profili: białe, brązowe i złoty dąb. W sytuacji serwisu moskitiery drzwiowej, tak samo jak przy standardowej moskitierze okiennej możemy wymienić siatkę w przypadku gdy zostanie ona przerwana, elementy konstrukcyjne (profile- połamane czy pęknięte) czy mechanizm odpowiadający za automatyczne domykanie(gdy magnes odpowiadający za domyk się rozmagnesuje).

Markizy - serwis i naprawa

Do naszych produktów zaliczają się także markizy, które poza pełnieniem funkcji chroniącej przed słońcem, służą jako element dekoracyjny domu. Estetycznie wykonana i z dobrze dobranych materiałów będzie nie tylko spełniała swoje zadanie ale i cieszyła oko na lata. Odpowiednio dopasujemy i wykonamy na wymiar markizy na balkony lub tarasy. Dlatego poza montażem markiz zajmujemy się również ich serwisem i naprawą. Najczęstszymi naprawami/serwisem uszkodzonych markiz są: zniszczone/porwane poszycie (spowodowane niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi lub nieodpowiednim przechowywaniem) regulacja/naprawa/konserwacja mechanizmu odpowiadającego za rozkładanie markiz.

Montaż, naprawa, serwis rolet - Łódź

Rolety - serwis i naprawa

Rolety materiałowe inaczej znane też jako rolety wewnętrzne to sprawdzone rozwiązanie, które stanowi nowoczesną i atrakcyjną dekorację każdego okna. Świetnie zastępuje stosowane jeszcze do niedawna firanki i zasłonki, optycznie powiększając pomieszczenie. Posiadamy w ofercie różnego rodzaju rolety takie jak: rolety w kasecie, dachowe, wolnowiszące, panel track, rzymskie czy dzień noc. Wszystkie rolety do okien dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej: począwszy od najbardziej stonowanych kolorów, a skończywszy na żywych i intensywnych barwach.
Prowadzimy zarówno montaż, serwis i naprawę rolet. Uszkodzenia z jakimi najczęściej się spotykamy to przeważnie zerwany sznurek/łańcuszek czy uszkodzony mechanizm który naprawiamy (spowodowany demontażem rolet). W przypadku zniszczonej tkaniny jest ona wymieniana (rozdarcia, plamy).

 

Od 10 lat produkujemy, montujemy, serwisujemy: rolety, żaluzje, plisy, moskitiery. Postaw na najlepszy stosunek ceny do jakości w Łodzi i okolicach.

Kontakt

 •  
  ROLETY KAMELEON
  ul. Moniuszki 35
  95-200 Pabianice
 •  
  Infolinia: 801 511 512
  Biuro: 42 227 04 60

Mapa dojazdu