Rolety Rzymskie

Rolety rzymskie - Łódź

Dzięki bogatej ofercie tkanin, różnym rodzajom wykończeń i wysokiej jakości wykonania doskonale prezentują się we wnętrzach nowoczesnych jak i stylowych.

Wykonuje się je wszywając poprzecznie, w regularnych odstępach cienkie pręty z włókna szklanego. Przy podnoszeniu uzyskujemy efekt harmonijkowego nakładania kolejnych warstw tkaniny w różne fałdy. Rolety rzymskie sterowane są przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego lub sznurkowego, szyte na wymiar.

Do każdego systemu rolet proponujemy ponad 400 tkanin o różnorodnych wzorach i barwach. Bogata siec salonów firmowych pozwala na szybką realizację zamówień oraz profesjonalny montaż na terenie i okolicach Pabianic, Łodzi, Bełchatowa, Tomaszowa Mazowieckiego, Piotrkowa Trybunalskiego, Sieradza, Zduńskiej Woli, Poddębic.

W celu odpowiedniego i fachowego wyboru systemy przesłon okiennych, które spełnią Państwa oczekiwania zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Nasi pracownicy postarają się określić jaki system będzie dla Państwa odpowiedni oraz pokierują do najbliższego salonu firmowego na terenie województwa.